Sinema, televizyon ve müzik dünyasının tanınmış isimleri Türkiye’nin en güzel bölgelerini tatil için seçiyor. Türkiye’de tatil yapılacak birçok güzel mekan bulunuyor. Denizi, havası, sahilleri ve görülmesi gereken birçok yeri ile ünlülerin tercih ettiği tatil beldeleri ve bu tatil beldelerini tercih eden birçok sevilen, tanınmış ünlü kişiler bulunuyor. Ünlüler tatilde nereye gidiyor diye merak edenler için Akdeniz ve Ege sahilleri demek mümkün.

Türkiye’de Tatil Yapan Yabancı Ünlüler

Türkiye’de tatil yapmayı tercih eden, dünyada birçok tatil beldesi olmasına rağmen Türkiye’ye hayran kalarak burayı tercih eden birçok yabancı ünlü bulunuyor.

Otobüs bileti ve uçak bileti satın almak için hizlibilet.com’a üye olmanıza gerek yok.

– Ünlü model Dasha D. Türkiye’de tatil yapmayı tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Kapadokya’da tatil yapan ve hayran kalan model bide bu anı fotoğraf ile ölümsüzleştirmiş.

– Çalkantılı hayatı ile her yaptığı olan Lindsday Lohan tatil için Türkiye’yi tercih eden ünlüler arasında. Lohan İstanbul’dan fotoğraf paylaşarak bunu hayranlarına duyurmuş.

– Sevilen aktör Russle Crowe Türkiye’de Ege kıyılarında tatil yapmayı tercih eden ünlüler arasında.

– Amerikalı ünlü aktör Tom Hanks Ege turuna çıkan bir diğer ünlü isim.

– Dünyanın en iyi modelleri arasında gösterilen Kate Moss düzenli Bodrum tatiline geliyor.

Türkiye’de Tatil Yapan Ünlüler

Sevilen oyuncu ve müzik dünyasının ünlü isimleri tatil için Türkiye’de kalmayı tercih etmiş durumda. Bu ünlüler arasında;

– Burak Kut eşi ile beraber Bodrum’da tatil yapıyor.

– Sevilen sanatçı Gülben Ergen Bodrum tatili yapan bir diğer ünlü isim.

– Ünlü futbolcu Emre Belözoğlu ailesi ile birlikte Bodrumu tercih eden bir diğer ünlü isim.

– Arda Turan Bodrumu tercih eden bir diğer ünlü isim.

Türkiye’de Tercih Edilen Mekanlar

Türkiye’de tatil yapmayı tercih eden ünlülerin büyük bir kısmı Bodrum, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Antalya gibi mekanları tercih ediyor. Ege ve Akdeniz bölgelerini tercih eden ünlüler mekanları ve denizinin temiz olması nedeni ile bu yerleri tercih ediyor. Denizi ile ünlü plajları ile adından sıkça söz ettiren mekanlarda birçok ünlüye rastlamak mümkün.


Beğendiysen Akradaşlarınla Paylaş

0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir