Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman’da birbirinden güzel mekanlar bulunuyor. Gezip görebileceğiniz tarihi mekanların yanı sıra yazın serinlemek için Batman’da gidilebilecek havuzlar bulunuyor. Bu havuzlarda yazın bunaltıcı sıcağından biraz olsun rahatlayabilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Beyaz Şato Aquapark Yüzme Havuzu

Batman çevre yolunda bulunan Beyaz Şato düğün salonu tesisi ayrıca müşterilerine aquapark ve yüzme havuzu hizmeti sağlıyor. Beyaz şato havuz günleri sayesinde Batman’ın sıcağından biraz olsun rahatlama fırsatı bulabilirsiniz. Beyaz Şato yüzme havuzu hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Havuza giriş ücretli olup hafta sonu ve hafta içi farklı ücret alınmaktadır. Havuza ayrıca yetişkin ve çocuklar için belirlenen ücretler farklıdır. Dilerseniz yaz dönemi boyunca üyelik oluşturarak istediğiniz zaman tesisten yararlanma fırsatı bulabiliyorsunuz. Havuz gece 23.00’a kadar hizmet veriyor. Ayrıca havuz başında zengin mutfağından da yararlanabiliyorsunuz.

Batman Köşk Aquapark

Batman da gidebileceğiniz havuzlara arasında yer alan Köşk Aquapark oldukça eğlenceli bir mekan… Yazın sıcaktan bunalıp yüzmek isteyenler ve eğlence arayanlar için oldukça uygun bir yer. Havuz da bulunan kaydırakla güzel zaman geçirmeniz için çok uygun. Hijyen olarak aradığınız tüm özellikleri taşıyan tesis. Havuzda su kaydırakları yanı sıra havuz başında şezlong, içecek ve yemek seçenekleri de sunuyor. Yüzmek ve serinlemek için tüm imkanları bulabileceğiniz yerin ayrıca özel servis imkanı da bulunuyor. Belirli noktalardan her gün servis kaldırılarak ulaşım sağlanmaktadır. Havuz hafta içi ve hafta sonu sabah 10.00, akşam ise 21.00’a kadar hizmet sunuyor.

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

Gençlik ve Spor il müdürlüğüne bağlı olan havuz halk tarafından çok fazla ilgi görüyor. Salı ve Cuma günü 14.00 ile 18.00 arasında bayanlara hizmet veren olimpik havuz Çarşamba, Perşembe ve Cuma ise aynı saatlerde erkeklere hizmet veriyor. Pazartesi kapalı olan yüzme havuzu Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri sabah 09.00 dan 12.00’a kadar karma hizmet veriyor. Oldukça büyük ve hijyen olan olimpik havuzda 7-14 yaş arasında bulunan çocuklara da yüzme eğitimi veriliyor.

Otobüs bileti ve uçak bileti satın almak için hizlibilet.com’a üye olmanıza gerek yok.


Beğendiysen Akradaşlarınla Paylaş

0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir